SIA „Madonas siltums" vadībā ir notikušas izmaiņas. Ilggadējais uzņēmuma vadītājs Uldis Lielvalodis kopš 15. novembra vairs nevada uzņēmumu, jo nolēma doties pensijā. Beidzamo darbdienu viņš aizvadīja 14. novembrī.
Vadības maiņu uzņēmumā „Staram" apstiprināja Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks, pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis „Madonas siltumā" Ivars Miķelsons.
– Šobrīd šāda situācija ir izveidojusies. Vēl šajā mēnesī tiksim skaidrībā, ar kādām paraksta tiesībām un kādas funkcijas var veikt uzņēmuma vadītāja p. i. Visticamāk, Ivars Grandāns būs jāieceļ par pagaidu valdes locekli, ko likumdošana ļauj. Pagaidu valdes locekli var apstiprināt līdz gadam vai līdz brīdim, kad tiek iecelts jaunais valdes loceklis nominācijas kārtībā, lai pilnvērtīgi varētu nodrošināt uzņēmuma darbu. Kā es saprotu, p. i. un prokūristam visur nav paraksta tiesību, tai skaitā Uzņēmumu reģistrā, LURSOFT, kad jāsniedz kādi labojumi, – uzsvēra Ivars Miķelsons.
Kārtību, kā tiek iecelts valdes loceklis pašvaldības kapitālsabiedrībās, nosaka Madonas novada pašvaldības noteikumi Nr. 3 „Par valdes un padomes locekļu amata kandidātu nominēšanu Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrībās". Šāgada 24. maija domes sēdē tika veikti grozījumi, nosakot, ka turpmāk kandidātu kapitālsabiedrības valdes locekļa amatā ieceļ pašvaldības daļu turētāja pārstāvis, kā to paredz likumdošana.
Līdz tam pašvaldības daļu turētāja pārstāvim šis lēmums ar pašvaldības domi bija jāsaskaņo.
27.11.2019.