Madonas novada dome kārtējā sēdē izskatīja Latvijas savienības „Černobiļa" Madonas reģiona koordinatora iesniegumu.
Pašvaldībā ir saņemts Latvijas savienības „Černobiļa" Madonas reģiona koordinatora D. P. Kļaviņa iesniegums ar lūgumu rast iespēju finansēt apbalvojumu izgatavošanu sešu Madonas novadā dzīvojošu Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku apbalvošanai.
Dome nolēma atbalstīt koordinatora lūgumu, piešķirot Latvijas savienībai „Černobiļa" 210 eiro Madonas novadā dzīvojošu Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku apbalvošanai no pašvaldības budžeta nesadalītajiem līdzekļiem.
19.03.2019.