Madonas novada pašvaldības domes sēdē 29. aprīlī tika skatīts jautājums par nekustamā īpašuma Saules ielā 13a – 601, Madonā, nodošanu atsavināšanai.
Pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris informēja, ka saņemts SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" valdes priekšsēdētājas iesniegums ar lūgumu atsavināt telpas, kuras uzņēmums šobrīd nomā no pašvaldības, kā arī pārējās pašvaldībai piederošās telpas šajā adresē.
Lēmumprojektā pausts, ka nekustamais īpašums sastāv no četrstāvu ēkas ar kopējo platību 1290 kvadrātmetri, ar 12 dzīvokļu īpašumiem un vienu nedzīvojamo telpu. Iesniedzējus interesē atsavināt neapdzīvojamo telpu grupu šajā īpašumā ar kopējo platību 249,4 kvadrātmetri.
Šajās telpās ir arī citi nomnieki, ne tikai SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets", – IK „D. Prodniece" un SIA „Lībers Auto", to līguma termiņš ir šā gada 31. decembris.
– Īpašums ir pašvaldībai piekritīgs, bet nav nostiprināts Zemesgrāmatā. Ar šo domes lēmumu tiktu rīkota izsole ar visiem nomniekiem. Šobrīd tika veikts arī ēkas vērtējums, kas ir 45 tūkstoši eiro, tā varētu būt sākumcena. SIA „A. Labuces zobārstniecības kabinets" plāno paplašināt savu ārstniecības iestādi. Ir speciālists, kas izmācījies par terapeitu, strādā ar mugurkaula veselību, grib atvērt prakses vietu arī Madonā. Savulaik pašvaldība pie ēkas ir izbūvējusi pandusu, ja nemaldos, par 9000 eiro. Arī uzņēmums jau iepriekš ieguldījis savus līdzekļus, lai telpas sakārtotu, un vēlas turpināt to darīt, – komentēja Guntis Ķeveris.
Madonas novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma nostiprināt neapdzīvojamās telpu grupas īpašuma tiesības Zemesgrāmatā uz Madonas novada pašvaldības vārda kā uz atsevišķu īpašumu. Pēc nostiprināšanas nolemts organizēt īpašuma novērtēšanu un atsavināšanu, rīkojot izsoli.
18.05.2021.