Madonas novada pašvaldībā ir saņemts rezidenta apliecinājums un lūgums piešķirt pašvaldības stipendiju.
Kā 21. septembra komitejas sēdē informēja deputāte Valda Kļaviņa, iesniegums un apliecinājums saņemts no Latvijas Universitātes 1. studiju gada pilna laika klātienes 2. līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas „Medicīna" virzienā „Anestezioloģija un reanimatoloģija" rezidenta. Stipendiju piešķir, ja rezidents paudis gatavību strādāt Madonas slimnīcā.
– Ja kaut kas rezidenta plānos mainās, kā to paredz gan saistošie noteikumi, gan līgums, kas tiek slēgts, ir jāatmaksā piešķirtā stipendija, – piebilda izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.
Saskaņā ar Madonas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 28 „Par Madonas novada pašvaldības stipendiju piešķiršanas kārtību" un Madonas novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 547 „Par medicīnas speciālistu piesaisti Madonas novadā" Madonas novada pašvaldības dome nolēma piešķirt stipendiju 100% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas rezidentūras studijām medicīnā Latvijas Universitātē specialitātē „Anestezioloģija un reanimatoloģija", finansējumu plānot pašvaldības budžetā atbilstoši studiju gadam. Pašvaldības juridiskajai nodaļai uzdots slēgt līgumu par stipendijas saņemšanu laika posmā no 2021. gada 1. oktobra līdz 2026. gada 30. septembrim.
6.10.2021.