19. oktobra domes sēdē tika nolemts piešķirt stipendiju studijām rezidentūrā Rīgas Stradiņa universitātē diviem medicīnas speciālistiem.
Viens no iesniedzējiem apgūst pilna laika studiju programmu „Rezidentūra medicīnā" specialitātē „Narkologs", ar šā gada 1. oktobri uzsākot studijas kā SIA „Madonas slimnīca" rezidente. Ir noslēgts arī vienošanās līgums, kas paredz strādāt minētajā specialitātē pēc studiju beigšanas. Rezidente ir ieguvusi ārsta kvalifikāciju psihiatrijā.
Otrs iesniedzējs studē 1. studiju gada 2. līmeņa profesionālās studiju programmas „Rezidentūra medicīnā" specialitātē „Anesteziologs, reanimatologs".
Abos gadījumos Madonas novada pašvaldības dome nolēma piešķirt stipendiju 100% apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas rezidentūras studijām medicīnā Rīgas Stradiņa universitātē attiecīgajās specialitātēs – narkologs un anesteziologs, reanimatologs, finansējumu plānot pašvaldības budžetā atbilstoši studiju gadam. Pašvaldības juridiskajai un personāla nodaļai uzdots slēgt līgumu par stipendijas saņemšanu laika posmā līdz (attiecīgi) 2025. un 2026. gada 30. septembrim.
23.11.2021.