Madonas novada pašvaldības dome ir izskatījusi vairākus ar dāvinājuma pieņemšanu saistītus jautājumus.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls informēja, ka pārsvarā tie saistīti ar Lauku ceļu attīstības programmu. Pagastā daži ceļa gabaliņi ir palikuši privātīpašnieku rokās, un ir saņemti vairāki iesniegumi ar lūgumu tos pieņemt no viņiem kā dāvinājumu.
* Dome nolēma pieņemt kā dāvinājumu trīs zemes vienības, kuras nepieciešamas pašvaldībai piederošā autoceļa „Skaidas-Stūrmežs- Kārklaiņi" uzturēšanai.
* Dome nolēma pieņemt kā dāvinājumu vienu zemes vienību, kas nepieciešama pašvaldībai piederošā autoceļa „Stūrmežs-Egles" uzturēšanai.
12.06.2019.