Dome kārtējā sēdē izskatīja arī jautājumu par finansējuma piešķiršanu datorkrēslu iegādei Ērgļu vidusskolai.
Ērgļu vidusskolā tiek plānots datorklasi pārcelt uz lielāku kabinetu, lai izpildītu higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības, profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas. No 2023. gada 1. septembra jānodrošina minimālā platība viena izglītojamā vietai datorklasē – 3 m2.
Dome šim mērķim nolēma piešķirt finansējumu 839,20 eiro apmērā. Jāpiebilst, ka Ērgļu vidusskola kā pamatskola sāks strādāt 2025. gada 1. septembrī.
01.08.2023.