Likums „„Covid-19" infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums" paredz, ka pašvaldībām 2020. un 2021. gadā ir tiesības pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus uz vēlāku laiku attiecīgā gada ietvaros.
Saskaņā ar sagatavoto lēmumprojektu Madonas novada pašvaldības dome 25. februāra sēdē vienbalsīgi nolēma, ka par Madonas novada administratīvajā teritorijā esošu nekustamo īpašumu nekustamā īpašuma nodoklis par 2021. gadu maksājams ne vēlāk kā 30. jūnijā, 31. augustā, 15. oktobrī un 15. novembrī. Nodokli var nomaksāt arī reizi gadā avansa veidā.
3.03.2021.