Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 56, Madonas novada pašvaldība saņēma valsts finansējumu vienreizējas piemaksas piešķiršanai par darbu klātienē „Covid-19" pandēmijas laikā: pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) un speciālās izglītības iestāžu pedagogiem un personām, kuras sniedz aukles pakalpojumus šajās iestādēs.
Solvita Seržāne deputātiem atgādināja: – Pēc februāra domes sēdes lēmuma par saņemtā valsts finansējuma sadalīšanu piemaksām darbiniekiem PII pakāpē un arī Dzelzavas speciālajā skolā radās ierosinājums piemaksas veikt arī citiem darbiniekiem, kas arī ir riska zonā un veic darbu grupās pie bērniem. Esam šo situāciju apzinājuši un veikuši aprēķinus finansējuma piešķiršanai – 300 eiro par slodzi pirms nodokļu nomaksas. Finansējums paredzēts no pašvaldības budžeta, no „Covid-19" līdzekļiem.
Madonas novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma piešķirt nepieciešamo finansējumu 9450 eiro apmērā piemaksām Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs pirmsskolas izglītības pakāpē nodarbinātajiem darbiniekiem. Amatu vienības ietver: iestādes vadītājs/direktors, pirmsskolu un skolu māsa, PII skolotāja palīgs – pavadonis, aizvietotājs darbam PII grupās pedagoga slimības vai citu iemeslu dēļ.
07.04.2021.