Madonas novada pašvaldības domes 19. janvāra sēdē tika skatīti jautājumi par pamatlīdzekļu nodošanu un mantiskā ieguldījuma veikšanu SIA „Madonas siltums" un SIA „Madonas ūdens" pamatkapitālā.
Jautājumā par „Madonas siltuma" pamatkapitālu lēmumprojektā pausts, ka Madonas novada pašvaldība laikā no 2018. gada 2. maija līdz 2019. gada 1. augustam īstenoja projektu „Ielu pārbūve un maģistrālās siltumtrases un kanalizācijas vadu izbūve Madonā, izbūvējot piekļuves ceļu un nodrošinot sabiedriskos pakalpojumus uzņēmumiem". Projekta ietvaros tika jaunizbūvēta siltumtrase Dārza ielā 7. Tas ir 675 m jaunizbūvēts siltumtīklu posms Madonas pilsētā, starp Zābera ielu un Dārza ielu, un tas ietilpst kopējā pilsētas centralizētajā siltumapgādes sistēmā. SIA „Baltijas vērtētāju grupa DDS" ir novērtējusi minētos pamatlīdzekļus ieguldīšanai SIA „Madonas siltums" pamatkapitālā par summu 71 800 eiro.
Tāpat, īstenojot šo projektu, tika izbūvēti pamatlīdzekļi: ūdensvads Smilšu ielā 10 – 464,05 m, Smilšu ielā 12 – 430 m; sadzīves kanalizācija Smilšu ielā 10 – 366,87 m, Smilšu ielā 12 – 430 m, kas tiks nodots kā mantiskais ieguldījums sabiedrisko pakalpojumu sniedzējam SIA „Madonas ūdens". Izbūvētie pamatlīdzekļi ūdensvada un kanalizācijas sistēmu inženierkomunikāciju būves atrodas Madonas pilsētā, Smilšu ielā, un tie ietilpst kopējā pilsētas centralizētajā ūdenssaimniecības sistēmā. SIA „Baltijas vērtētāju grupa DDS" ir novērtējusi minētos pamatlīdzekļus ieguldīšanai SIA „Madonas ūdens" pamatkapitālā par summu 122 200 eiro.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma veikt mantisko ieguldījumu SIA „Madonas siltums" un SIA „Madonas ūdens", palielinot abu kapitālsabiedrību pamatkapitālu attiecīgi par 71 800 un 122 200 eiro.
2.02.2021.