Madonas novada dome kārtējā sēdē 29. augustā izskatīja jautājumu par termiņa pagarinājumu sabiedriskā labuma organizācijas atbrīvošanai no telpu nomas maksas par telpām Augu ielā 27 Madonā.
Madonas novada pašvaldība ir saņēmusi biedrības „Melnais Piens" iesniegumu ar lūgumu atbrīvot no telpu nomas maksas līdz 2021. gada 31. augustam Augu ielā 27 Madonā. Biedrība kopš 2015. gada veiksmīgi realizē ilgtermiņa projektu „MCity radošo darbnīcu centrs", kura ietvaros Madonas novada iedzīvotājiem ir iespēja sevi bez maksas radoši izpaust un pilnveidot dažādās kultūras (un ne tikai) jomās, kā arī iedzīvotājiem dota iespēja regulāri apmeklēt dažādus kultūras pasākumus vai vienkārši kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss kultūras jomā.
Dome nolēma pagarināt termiņu atbrīvojumam no nomas maksas biedrībai „Melnais Piens" par minēto telpu izmantošanu līdz 2021. gada 31. augustam, saglabājot maksu par komunālajiem pakalpojumiem faktisko izmaksu apmērā.
11.09.2019.