24. maija domes ārkārtas sēdē tika skatīts jautājums par nekustamā īpašuma Kalna ielā 41e, Madonā, atsavināšanu.
17. maija komitejas sēdē Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris skaidroja, ka ēkā savulaik atradusies „Madonas siltuma" katlumāja; Kalna ielai pieslēdzoties pie citām apkures sistēmām, tā likvidēta, un ēka nodota lietošanā pašvaldībai. – Ēka gadu gaitā ir nostāvējusi nekurināta, neizmantota, tā principā ir avārijas stāvoklī. Pašvaldība visu laiku maksā zemes īpašniekam nomas maksu 380 eiro gadā. Ēkas nojaukšana maksātu trīs reizes dārgāk, nekā šobrīd pārdodot un vēl iegūstot par to naudu, – situāciju raksturoja Guntis Ķeveris. Tādēļ sagatavots lēmumprojekts nodot ēku atsavināšanai privātpersonai, uz kam piederošas zemes tā atrodas un kas par ēkas iegādi izrādījis interesi.
Atbilstoši sertificēta vērtētāja SIA „Liniko" novērtējumam, nolemts nodot ēku atsavināšanai pieteicējam par nekustamā īpašuma tirgus vērtību – 2500 eiro.
31.05.2022.