Madonas novada dome kārtējā sēdē 28. februārī izskatīja jautājumu par aizņēmuma ņemšanu projekta tehniskās dokumentācijas izstrādei projektam „Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu uzlabošana Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā".
Šis projekts tiek īstenots projektu programmas aktivitātē 4.2.2. „Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās" 2. kārta.
Pašvaldības projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Indra Kārkliņa informēja, ka Madonas novada pašvaldība 2018. gada 8. augustā noslēdza līgumu ar SIA „Projektēšanas birojs Austrumi" par kopējo summu 48 702,50 eiro, t. sk. projektēšanas darbi 40 232,50 eiro (ieskaitot PVN 21%) un autoruzraudzības darbi 8470 eiro (ieskaitot PVN 21%). Projekta iesniegums ir iesniegts projektu konkursā, un šobrīd noris tā vērtēšana. Sagatavošanas stadijā ir izstrādāts būvprojekts, un tam veikta būvekspertīze.
Dome nolēma lūgt Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomi atbalstīt aizņēmuma ņemšanu 17 456,25 eiro apmērā Valsts kasē uz 10 gadiem ar noteikto procentu likmi un atlikto maksājumu uz 1 gadu 4.2.2. programmas projekta „Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu uzlabošana Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolā" tehniskās dokumentācijas izstrādei.
Aizņēmumu paredzēts izņemt un apgūt 2019. gadā. Tā apmaksa tiek garantēta ar Madonas novada pašvaldības budžetu.
26.03.2019.