Tuvojoties kārtējo komunālo maksājumu samaksas termiņam, vairāki „Stara" lasītāji ir interesējušies, vai Madonas novada pašvaldības administratīvā ēka Madonā, Saieta laukumā 1, ir atvērta apmeklētājiem un vai Namsaimnieka kase pieņem maksājumus no iedzīvotājiem.
Atšķirībā no pirmoreiz izsludinātās ārkārtējās situācijas valstī pavasarī, kad nebija iespējams samaksāt komunālo pakalpojumu rēķinus Namsaimnieka kasē slēgtās pašvaldības ēkas dēļ, šoreiz ir rasts iedzīvotājiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ ir ļoti svarīgi veikt maksājumus tieši šajā kasē, pieņemams risinājums, kaut arī pašvaldības ēka apmeklētājiem ir slēgta kopš 22. oktobra. Tas, pirmkārt, ir finansiāli izdevīgi, jo netiek iekasēta komisijas maksa par katru rēķinu, kā arī jāņem vērā, ka ne visiem mājās ir dators un interneta pieslēgums un ne visi ir apguvuši prasmes izmantot šīs tik ērtās mūsdienu tehnoloģijas.
Iepriekš jāpiezvana
– SIA „Madonas namsaimnieks" kase Madonas novada pašvaldības ēkā strādā katru mēnesi no 10. līdz 25. datumam, izņemot brīvdienas un svētku dienas, noteiktajā darba laikā. Kārtība ir šāda: apmeklētājiem, ņemot vērā, ka pašvaldības ēka ir slēgta, vispirms pie tās durvīm ir jāpiezvana uz norādīto telefona numuru, lai izvairītos no apmeklētāju burzmas foajē. Saņemot zvanu, kasiere iznāk un ielaiž klientu ēkā, lai no viņa pieņemtu maksājumus. Pats par sevi saprotams, klientam obligāti ir jālieto sejas maska, pie tam tai jābūt pareizi uzliktai. Klienti ēkā tiek ielaisti pa vienam, – vaicāts par komunālo maksājumu pieņemšanu ārkārtējās situācijas laikā, informēja SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Oskars Janovičs.
Apkalpo attālināti
Taujāts par klientu apkalpošanu uzņēmumā, viņš pastāstīja, ka „Madonas namsaimnieks" no 27. oktobra uz nenoteiktu laiku apmeklētājiem slēgts ar mērķi ierobežot koronavīrusa „Covid-19" izplatību un uzturot epidemioloģisko
drošību.
– Apmeklētājus apkalpojam attālināti. Klienti var zvanīt uz tālruni 64807077, rakstīt uz e-pastu vai izmantot citus saziņas veidus, kā, piemēram, iesniegumu aizpildīt mūsu mājaslapā www.madonams.lv.
Iedzīvotājiem ir arī iespēja iesniegumus, vēstules ievietot uzņēmuma pastkastītē Madonā, Augu ielā 29, vai tos nosūtīt pa pastu. Savukārt tikšanās klātienē ir iespējama tikai ļoti īpašos gadījumos, kad to nav iespējams izrunāt attālināti, un par to ir iepriekš jāvienojas. Pagaidām tādas situācijas nav bijis, kad neatliekami būtu jātiekas uzņēmumā klātienē. Arī tad, ja notiek kāda avārija, tā tiek novērsta, izbraucot uz konkrēto vietu un nepieciešamības gadījumā tur tiekoties ar mājas vecāko, – pastāstīja Oskars Janovičs.
Aktīvi maksā veikalu kasēs
Saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā un piedāvātajiem alternatīvajiem maksāšanas veidiem, kā sarunā atzina uzņēmuma vadītājs, samazinājies apgrozījums SIA „Madonas namsaimnieks" kasē.
– Tagad daudzi namu un atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu rēķinu apmaksā SIA „Maxima Latvija" veikalu kasēs, uzrādot mūsu uzņēmuma rēķinu ar svītrkodu, neraugoties uz to, ka par to ir jāmaksā komisijas maksa 0,50 eiro apmērā, jo tas ir ļoti ērti – iepērkoties apmaksāt arī komunālo pakalpojumu rēķinus, – uzsvēra Oskars Janovičs.
Viņš ieskicēja iecerētos jaunumus jaunajā gadā, proti, būs pieejama maksājumu platforma (līgums jau esot parakstīts), kad maksājumus par namu un atkritumu apsaimniekošanu varēs veikt, izmantojot arī mobilo telefonu – būs tikai jāielādē piedāvātā aplikācija un jāmaksā arī neliela komisijas nauda.
16.12.2020.