Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Komisija izdara izvēli

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 14.01.2019.

Burtu lielums

Aizvadītā gada 28. decembrī noslēdzās pieteikšanās uz izsludināto SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatu. Kā informējām iepriekš, noteiktajā termiņā pieteicās deviņi pretendenti.

Pagājušajā nedēļā notika izveidotās kandidātu nominēšanas un izvērtēšanas komisijas SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatam sēde, kurā tika iztaujāti četri pretendenti.

– Pavisam uz sēdi tika uzaicināti pieci pretendenti, bet viens kandidāts, saņemot uzaicinājumu, pārdomāja un atsauca savu kandidatūru. Komisijas locekļi izvērtēja pretendentu un iesniedza pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvim priekšlikumu par iecelšanu SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatā. Saskaņā ar domes apstiprinātajiem noteikumiem par valdes un padomes locekļu amata kandidātu nominēšanu Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrībās valdes locekļa amatā ieceļ pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis. Viņam ir tiesības komisijas priekšlikumu gan pieņemt, gan noraidīt. Komisijā izskanēja dažādi viedokļi, lēmums tika pieņemts ar balsu vairākumu, – „Staram" pastāstīja Madonas novada pašvaldības izpilddirektors, komisijas priekšsēdētājs Āris Vilšķērsts.
Tātad – bumba tagad ir Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieka, pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja Ivara Miķelsona pusē, kuram jāpieņem lēmums. Viņš atklāja, ka komisija ar balsu vairākumu nolēma virzīt iecelšanai SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatā Oskaru Janoviču.
– Man nekas nav iebilstams pret šo kandidatūru, bet pirms viņa iecelšanas amatā uzklausīšu Madonas novada domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča viedokli. Lai arī man kā pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvim šajā uzņēmumā ir tiesības iecelt valdes locekļa amatā, es uzskatu par pareizu vispirms konsultēties ar domes priekšsēdētāju. Ja viņš akceptēs šo priekšlikumu, pēc komisijas oficiālā protokola saņemšanas izdošu rīkojumu par O. Janoviča iecelšanu SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatā. Juristi jau gatavo nepieciešamos dokumentus. Tiks noslēgts līgums, informācija paraksta apstiprināšanai iesniegta Komercreģistrā, bet pildīt jaunos darba pienākumus Oskars Janovičs varētu sākt ar 1. februāri. Ļoti ceru, ka viņa kandidatūru atbalstīs arī iedzīvotāji un jaunajam vadītājam izdosies īstenot paša izvirzīto mērķi – atgūt uzņēmuma labo slavu: lai nebūtu tā, ka uzņēmuma darbība iedzīvotājos raisītu sašutumu. Pirmais, kas jādara, – būtu jāuzlabo komunikācija, – akcentēja Ivars Miķelsons.


15.01.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px