Dome izskatīja jautājumu par Madonas novada domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča komandējumu.
Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora informēja, ka no 29. līdz 31. maijam Horvātijā, Dubrovnikā, notiks Starptautiskās slēpošanas savienības kongress, kurā tiks runāts arī par pasaules čempionātu rollerslēpošanā, kas šovasar no 7. līdz 11. augustam pirmoreiz notiks Madonā.
Savukārt Madonas novada domes deputāts, sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks iepazīstināja plašāk ar kongresa programmu un iespējām piedalīties divās lielās sanāksmēs, kurās varēs prezentēt Madonas novadu kā nākamā pasaules čempionāta rollerslēpošanā norises vietu, lai palielinātu dalībvalstu skaitu čempionātā, kā arī informēt, kā Madona gatavojas šim nozīmīgajam sporta notikumam.
Dome ar balsu vairākumu, deputātiem Andrejam Ceļapīteram un Valentīnam Rakstiņam „atturoties", nolēma: komandēt A. Lungeviču no šāgada 28. līdz 31. maijam uz Starptautiskās slēpošanas savienības kongresu Dubrovnikā, Horvātijā; finanšu nodaļai apmaksāt ar komandējumu saistītos ceļa, naktsmītnes izdevumus un izmaksāt komandējuma dienas naudu 100% apmērā par katru komandējuma dienu.
05.06.2019.