Madonas novada dome lēmusi, cik lielas prēmijas piešķirt sešiem sportistiem par dalību ziemas olimpiskajās spēlēs. Novada pašvaldība piešķirs 8600 eiro sešiem novada sportistiem par dalību XXV ziemas olimpiskajās spēlēs — tā liecina domes sēdes lēmums.
XXV ziemas olimpiskajās spēlēs Itālijā piedalījās pieci distanču slēpotāji – Raimo Vīgants, Lauris Kaparkalējs, Linda Kaparkalēja, Kitija Auziņa, Niks Saulītis un biatlonists Edgars Mise.
Katrs sportists pēc nodokļu nomaksas saņems 1000 eiro naudas balvu. Kā vēstīts, Raimo Vīgants šajās olimpiskajās spēlēs labāko rezultātu sasniedza 50 km klasiskā stila slēpojumā, kur finišēja 31. vietā, izcīnīja 51. vietu skiatlonā, 52. vietu sprintā un 46. vietu desmit kilometru brīvā stila distancē, bet Niks Saulītis sprintā finišēja 77. vietā, kamēr 10 kilometros ierindojās 75. pozīcijā, 50 km slēpojumā ar masu startu viņš palika 51. vietā un 17. vietā komandu sprintā.
Edgars Mise olimpiskajās spēlēs individuāli labāko sniegumu nodemonstrēja sprintā, kur ieņēma 52. vietu, bet kopā ar Latvijas stafetes komandu palika 18. vietā. Linda Kaparkalēja individuālajā startā 10 km slēpojumā palika 94. vietā, sprintā – 82. vietā, savukārt stafetē ieguva 17. vietu.
Lauris Kaparkalējs sprinta kvalifikācijā ieņēma 57. vietu, bet 10 km distancē brīvajā stilā ar intervāla startu ierindojās 76. vietā. Startēja arī komandu sprintā kopā ar Niku Saulīti, kur neizdevās iekļūt finālā un kvalifikācijā ieņēma 17. vietu. Kitija Auziņa sprintā ieņēma 70. vietu, bet 10 km distancē brīvajā stilā ierindojās 61. vietā. Startēja arī stafetē, kur Latvijas komanda ieņēma 17. vietu, un komandu sprintā kopā ar Patrīciju Eiduku, iekļuva finālā un ieņēma 13. vietu.
21.04.2026.