Deputāti sēdē skatīja arī grozījumus Madonas novada pašvaldības domes 21.01.2020. lēmumā Nr. 27 „Par Madonas novada pašvaldības stipendijas piešķiršanu medicīnas studentei”.
Kā sēdē ziņoja novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, ir saņemts Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātes programmas „Neiroloģija" rezidentūras studentes iesniegums ar lūgumu pagarināt līgumu par stipendijas piešķiršanu rezidentūras studiju laikā.
Iepriekš saskaņā ar Madonas novada pašvaldības 21.01.2020. lēmumu Nr. 27 „Par Madonas novada pašvaldības stipendijas piešķiršanu medicīnas studentei", 14.02.2020. ar rezidenti tika noslēgts līgums par stipendiju piešķiršanu. Ņemot vērā, ka laika posmā no 2021. gada janvāra līdz 2024. gada septembrim rezidente bija divos akadēmiskajos atvaļinājumos, rezidentūras studiju laiks ir pagarināts. Līdz ar to deputāti lēma izdarīt grozījumus 21.01.2020 novada domes lēmumā Nr. 27, izsakot 2. punktu šādā redakcijā "uzdot pašvaldības Juridiskai nodaļai slēgt līgumu ar studenti par stipendijass saņemšanu rezidentūras studiju laikā".
17.09.2024.