23. augusta domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par finansējuma piešķiršanu ielu apgaismojuma izbūvei Gravas, Celtnieku, Vidzemes un Skolas ielā Madonā.
Kā iepriekš komitejas sēdē skaidroja Aigars Šķēls, šobrīd šajās ielās tiek demontētas gaisa vadu līnijas un izbūvētas kabeļlīnijas. Finansējums nepieciešams, lai šīs ielas nepaliktu bez ielu apgaismojuma. Turklāt, ja to neizdarīsim vienlaicīgi ar būvdarbiem, ko veic „Sadales tīkls", pēc tam būs daudz sarežģītāk un dārgāk, – komentēja Aigars Šķēls.
„Sadales tīkls" līgumu par darbu izpildi ir noslēdzis ar SIA „Amatas Energo Celtnieks". Plānotais darbu izpildes laiks – no šā gada 1. augusta līdz 20. decembrim. Lai nodrošinātu ielu apgaismojumu minētajās ielās, nepieciešams veikt jaunas ielu apgaismojuma kabeļlīnijas izbūvi un uzstādīt 13 jaunus apgaismojuma balstus. Uzrunājot uzņēmējus un veicot tirgus izpēti, tika noskaidrots, ka ielu apgaismojuma līnijas izbūves izmaksas sastāda 23 184 eiro (ar PVN). Līgumu plānots slēgt ar SIA „Amatas Energo Celtnieks". Pašvaldība lēma piešķirt nepieciešamo finansējumu no 2022. gada Madonas novada pašvaldības budžeta nesadalītajiem līdzekļiem, kas ņemti no Madonas novada Ceļu fonda valsts mērķdotācijas atlikuma.
6.09.2022.