22. janvārī notika Madonas novada domes ārkārtas sēde, kurā tika izskatīti 24 jautājumi, tai skaitā par SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa iecelšanas amatā saskaņošanu.
Kā „Starā" esam jau informējuši, Madonas novada pašvaldība izsludināja konkursu uz SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatu. Pavisam pieteicās deviņi pretendenti, savukārt kandidātu izvērtēšanas komisijas sēdē tika iztaujāti un uzklausīti četri.
Domes sēdē Ivars Miķelsons, pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis „Madonas namsaimniekā", informēja, ka, izvērtējot Madonas novada pašvaldības SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amata kandidātu nominēšanas un izvērtēšanas komisijas 2019. gada 9. janvāra lēmumu par pretendentu Oskaru Janoviču SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekļa amatam un citu pieejamo dokumentāciju, konstatējis, ka pretendents atbilst Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma prasībām un ir ieceļams valdes locekļa amatā.
Pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis ir tiesīgs iecelt amatā valdes locekli saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 65. panta otro daļu un 66. panta pirmās daļas 3. punktu, kā arī Madonas novada pašvaldības noteikumu Nr. 3 „Par valdes un padomes locekļu amata kandidātu nominēšanu Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrībās" 10.' punktu, kas paredz, ka kandidātu kapitālsabiedrības valdes locekļa amatā ieceļ pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis, saskaņojot ar pašvaldības domi.
Dome nolēma saskaņot Oskara Janoviča iecelšanu par SIA „Madonas namsaimnieks" valdes locekli.
29.01.2019.