Sakarā ar izsludināto ārkārtējo situāciju plānotie pasākumi ir atcelti, bet darbs publiskajās bibliotēkās turpinās.
To apliecina Madonas novada bibliotēkas pārstāve Sarmīte Radiņa: – Plānotais pasā-
kums – dzejkoncerts „Latviju mīlot!" šodien, 11. novembrī, ir atcelts, tāpēc aicinu iedegt sveces mājās, pilsētā, savās sirdīs. Domāsim gaišas domas! Kaut plānotie kultūras sarīkojumi ir atcelti, atgādināšu, ka bibliotēka turpina darbu: varat apmainīt grāmatas, žurnālus, izmantot mūsu piedāvātās datu bāzes, aplūkot Tautas tēlotājmākslas studijas „Madona" gleznu izstādi bibliotēkas konferenču zālē. Esat laipni gaidīti!
11.11.2020.