Kā Madonas novada domes 30. jūlija sēdē deputātus informēja Andrejs Ceļapīters, iedzīvotāji vērsušies ar jautājumu, kāpēc Madonas bērnudārzā „Kastanītis" rotaļu laukumi jau ilgāku laiku stāv izjaukti, netiek pārbūvēti. Līdzīga situācija vērojama arī bērnudārzā „Priedīte".
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris informatīvajā jautājumā skaidroja, ka, sazinoties ar darbu izpildītāju, viņš informēts, ka uzņēmumam uz laiku apturēti konti, tādēļ būvnieks nevar norēķināties par materiāliem.
– Līdz šim šis uzņēmējs ļoti veiksmīgi pie mums ir strādājis, vairākkārt taisījis rotaļu laukumus. E-pastā man tika skaidrots, ka Garkalnē paņēmis objektu – uzņēmumam izbūvējis laukumiņus, un šim SIA, izrādās, izgriezta nauda caur Krieviju. Līdz ar to viņa uzņēmuma darbību uz kādu laiku VID apturēja, – domes sēdē deputātiem ziņoja Guntis Ķeveris.
Kā laikraksts „Stars" uzzināja no pilsētas pārvaldnieka, nedēļas sākumā būvnieks bijis objektos „Priedīte" un „Kastanītis" un iesniedzis arī oficiālu skaidrojumu par darbu kavēšanos novada pašvaldībai. Darbus pāris dienu vēl nedaudz pakavējis lietus – pamatne rotaļu laukumiņos jau ir sagatavota, jāieklāj gumija, bet to var darīt tikai sausā laikā; nupat arī darbi bērnudārzu rotaļu laukumos atsākušies. Tā kā projekta īstenošana iekavējusies par pāris nedēļām, jācer, ka darbus šajos rotaļu laukumos izdosies pabeigt pēc iespējas ātrāk.
07.08.2020.