18. maijā Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika skatīts jautājums par finansējuma piešķiršanu Jāņa Simsona Madonas mākslas skolai interaktīva displeja iegādei.
Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas direktore Kristīne Šulce vērsusies pašvaldībā ar lūgumu piešķirt finansējumu interaktīva displeja iegādei.
Kristīne Šulce komitejas sēdē skaidroja: – Mākslas skola jau vairākus gadus piedalās šajā VKKF izsludinātajā projektu konkursā. Katru gadu nav paredzams, vai summa tiks piešķirta pilnā apmērā, tā noticis arī šajā gadā. No prasītajiem 5000 eiro, kuros ietilpa arī kamera filmēšanai, tika atbalstīti tikai 1700 eiro un tieši interaktīvā displeja iegādei.
Mākslas skolas direktore atklāja, ka šāda displeja cena ir 3570 eiro. Viņai zināms, ka Madonas pilsētas vidusskolai un Madonas Valsts ģimnāzijai šādi displeji ir iegādāti vairāki, teju vai katra mācību klase ar tādu esot aprīkota.
– Vēlamies mākslas skolā vienu šādu displeju, lai pārklātos pielietojamība. Tādējādi skolēni ne tikai mācītos darboties ar tehnoloģijām vispārizglītojošajā skolā, bet kvalitāte ienāktu arī pie mums, un mēs radošā, mākslinieciskā veidā parādītu gan darbus, gan skolotāji varētu vadīt mācību procesu ar modernām tehnoloģijām, – pauda Kristīne Šulce.
Displeja iegāde daļēji atbalstīta VKKF projektu konkursā „Vizuālās mākslas izglītības iestāžu tehniskās bāzes uzlabošana", trūkstošā summa displeja iegādei ir 1870 eiro. Madonas novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma piešķirt nepieciešamo finansējumu displeja iegādei no 2021. gada nesadalītajiem budžeta līdzekļiem.
25.05.2021.