Madonas novada dome kārtējā sēdē 24. maijā izskatīja jautājumu par pašvaldības īpašuma atsavināšanas un izmantošanas komisijas nolikuma un komisijas sastāva apstiprināšanu.
Pašvaldības juridiskās nodaļas vadītāja Evita Zāle informēja, ka saskaņā ar likuma „Par pašvaldībām" 61. panta pirmo daļu atsevišķu pašvaldības funkciju pildīšanai var izveidot komisijas vai darba grupas. Šobrīd pašvaldībā darbojas pašvaldības īpašuma privatizācijas, atsavināšanas un izmantošanas komisija, taču ir nepieciešams precizēt komisijas funkcijas, apstiprināt komisijas nolikumu un tās sastāvu.
Dome nolēma grozīt komisijas „Pašvaldības īpašuma privatizācijas, atsavināšanas un izmantošanas komisija" nosaukumu uz „Pašvaldības īpašuma atsavināšanas un izmantošanas komisija", kā arī apstiprināt tās sastāvu: komisijas priekšsēdētājs –
pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts; komisijas priekšsēdētāja vietnieks – Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris; komisijas sekretāre – juridiskās nodaļas vadītāja Evita Zāle; komisijas locekļi – domes deputāts Artūrs Čačka un juriste Ilze Pleša.
Dome arī apstiprināja pašvaldības īpašuma atsavināšanas un izmantošanas komisijas nolikumu.
05.06.2019.