Madonas novada dome saņēmusi vēstuli no Latvijas pašvaldību savienības ar lūgumu deleģēt pārstāvjus darbam dažādās komitejās un apakškomitejās.
Pavisam kopā tās ir deviņas, darbībai katrā komitejā var deleģēt līdz trīs pārstāvjiem. Tajās jādarbojas gan politiķiem, gan administrācijas pārstāvjiem, gan nodaļu un iestāžu vadītājiem. Sēdēs piedalīties iespējams jebkuram, ne tikai izvirzītajam pārstāvim, un tās pieejamas arī tiešsaistē. Deleģētie pārstāvji iesaistās procesos, kāds no viņu vidus vada komitejas, nosaka dienaskārtību. Līdz šim novada pašvaldības vēsturē neviens nav vadījis šīs komitejas, taču ikviens, kas sevī saskata potenciālu un motivāciju, var pieteikt kandidatūru.
Līdz domes sēdei, kas notiks 31. jūlijā, jābūt nominētiem visu komiteju pārstāvjiem.
29.07.2025.