No 28. līdz 31. janvārim Valmierā norisināsies XXV starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls.
Tajā ik gadu piedalās profesionāli mūziķi, mūzikas skolu audzēkņi, absolventi un citi mākslinieki no Latvijas (tai skaitā Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas) un kaimiņvalstīm.
31. janvārī Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā ikviens aicināts uz festivāla noslēguma koncertu, kurā piedalīsies baroka orķestris „Collegium Musicum Riga" (mākslinieciskais vadītājs Māris Kupčs), soliste Elīna Šimkus, kā arī Agnese Kanniņa-Liepiņa (baroka vijole) un Kristīne Kupča (baroka oboja). Koncertprogrammā skanēs Georga Frīdriha Hendeļa, Antonio Vivaldi, Džona Daulenda, Antonio Sartorio, Johana Valentīna Mēdera, Henrija Pērsela un Tomasa Kempiona skaņdarbi.