Madonas pilsētas 90. jubilejas svinības izvēlētas par atskaites punktu, lai Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja lielajās izstāžu zālēs zem viena jumta aicinātu satikties pilsētā, novadā strādājošos māksliniekus un Madonā dzimušo fotogrāfu Andreju Grantu.
Izstādei dots nosaukums „Tikšanās", jo svarīgi likās akcentēt ne tikai mākslas darba un mākslas skatītāja sastapšanos, bet arī pašu autoru iespēju satikties kopīgā izstādē. Lai arī dzīvošana, strādāšana notiek nelielā teritorijā, tomēr iedziļināties otra darbā, satikties un runāt par darbiem visiem kopā sanāk reti.
Izstādē kopā ar Andreju Grantu satiksies 12 autori, kas diendienā strādā un dzīvo Madonas novadā: Ilma Austriņa, Valērijs Baida, Andris Beitāns, Baiba un Einārs Dumpji, Inese Jakobi, Maija Jakoviča, Daiga Pilsuma, Agris Sārs, Jānis Seiksts, Olita Šlesere un Danute Vēze, kuru darbos pārstāvēta glezniecība, grafika, tekstilmāksla un keramika.
Tematiski kā sveicienu pilsētai svētkos var uzlūkot Andreja Granta fotogrāfiju izlasi, kur, kā saka pats autors, ir redzami „mirkļu iespaidi, asociācijas, stāsti, kas uzrunājuši pastaigās ar fotokameru 20. gs. beigās un 21. gs. sākumā – fotogrāfijas no pilsētas un novada, kur kādreiz pagājusi bērnība un skolas gadi".
Pārējiem autoriem darbu atlasei tika dota zināma brīvība gan skaita, gan tēmas ziņā. Visi aicināti iepazīties ar to, ko domā, kā strādā un ar ko vēlas dalīties mūsu pusē dzīvojošie mākslinieki. Laipni gaidīti uz izstādes atklāšanu un tikšanos ar māksliniekiem 4. jūnijā pulksten 14!