20. maijā pulksten 17 Madonas kultūras namā viesosies pasaulē plaši pazīstams muzikants un komponists Valery Belinov „King B" (attēlā) un Elena Sherry.
Valery Belinov ir ievērojams džeza un blūza muzikants, komponists un producents. Viņš ir vienīgais krievu superblūzmens. Tieši blūza dzimtenē Deltā Misisipi viņu nosauca par „King B of Russia". Valery Belinov ir augsti profesionāls un atpazīstamākais džeza un blūza ģitāras spēlētājs. Dzīvodams Ņujorkā, viņš ir piedalījies vairāk nekā 30 muzikālajos projektos un sniedzis neskaitāmus koncertus. Jaunajā projektā Valery Belinov veido sadarbību ar jauno dziedātāju no Maskavas Elena Sherry. Viņa ir jauna, talantīga dziedātāja un autore, savas darbības gaitas sākusi ar blūza džemiem „Zilajā putnā", „Ritma un blūza" kafejnīcā, „B2" un „Mājā pie ceļa".
Ar šo divu solistu piedalīšanos rīkota virkne kopīgu koncertu, kas notika labākajos klubos Maskavā, Sanktpēterburgā un citās pilsētās, kur viņi izpildīja populārus blūza hitus un savas komponētās dziesmas. Ieeja Madonas koncertā – bez maksas.
Autore: LAUMA ĀBOLIŅA,
Latvijas Kultūras koledžas studente