Aprīlī Latvijā ar ASV vēstniecības atbalstu viesojas amerikāņu folkmūzikas (angliski bluegrass) grupa „Stash Wyslouch String Band" no Bostonas.
Grupā ir četri mūziķi: Stašs Visloučs (Stash Wyslouch, ģitāra), Maiks Bārnets (Mike Barnett, vijole), Dominiks Leslijs (Dominick Leslie, mandolīna) un Džeremijs Makdonalds (Jeremy McDonald, kontrabass). Grupas mūziķi šādā sastāvā sāka koncertēt pirms pieciem gadiem. Viņu koncertos skan mūsdienīgi interpretēta amerikāņu bluegrass un tradicionālā Apalaču kalnu apvidus tautas mūzika.
Grupas vadošais mūziķis ir ģitārists, vokālists un dziesmu autors Stašs Visloučs. Ģitārista karjeru viņš sāka metālmūzikas grupā, bet 2010. gadā pēc studijām Bērklija Mūzikas augstskolā Stašs pievienojās progresīvās folkmūzikas (progressive blue-grass) grupai „The Deadly Gentlemen", ar kuru daudz koncertēja un ierakstīja divus studijas albumus – „Carry me to Home" (2011) un „Roll me, Tumble Me" (2013). Vēlāk Stašs pievērsās solokarjerai un jaunā sastāvā 2015. gada septembrī ierakstīja albumu „Stash!", kurā oriģinālā veidā apvienotas smagā metāla un folkmūzikas iezīmes.
Grupas tūri Eiropā organizē ASV Valsts departamenta programma „American Voices Abroad" un ASV vēstniecība Latvijā. 17. aprīlī pulksten 15 grupa uzstāsies Madonas kultūras namā.