9. martā pulksten 13 Ērgļu saieta namā plānots muzikāls uzvedums „Viņš un Viņa".
Uz skatuves kāps bijusī madoniete, saksofonu kvarteta „n[ex]t" bijusī dalībniece Ilze Lejiņa un viņas dzīvesbiedrs – francūzis Freds Ormēns. Vairāki saksofoni un klavieres, ģitāra un vijole, elektronika un balss – tas viss veidos atraktīvu un mūsdienīgu mūžseno stāstu par romantisku mīlestību.
Autore: INESE ELSIŅA