16. decembra vakarā Latvijas Televīzijas 1. kanālā izskanēja raidījums „TE!", kurā tika atgādināts par Madonā daudzus gadus notikušo populārās mūzikas festivālu „Sinepes un Medus".
Raidījuma veidotāju komanda – Marta Selecka, Gustavs Terzens, Valdis Celmiņš, Uģis Olte – interesējās, ko šodien, pirmkārt jau mūziķiem un festivāla „Sinepes un Medus" organizatoram Imantam Pulkstenim, nozīmē reiz iegūtā pieredze un lielā skatuve; kāds īsti bija festivāla pienesums tā laika Latvijā populārās mūzikas jomā.
Kā sola producenti, izveidoto raidījumu interesentiem būs iespēja noskatīties arī citā laikā – televīzijas arhīvā RePlay.
17.12.2021.