Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tuvojas „Madonas mūzikas sesija”

Redakcija

Autors • 17.10.2014.

Burtu lielums

„Stars" jau rakstīja, ka no 26. līdz 31. oktobrim Madonā notiks „Madonas mūzikas sesija" (iepriekš – „Ģitāristu sesija").

Sesijas laikā apmācību gūs jaunie ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, vokālisti, akustiskās ģitāras spēlmaņi un taustiņinstrumentālisti. Meistarklases un nodarbības grupās vadīs: akustiskā ģitāra – Andris Jeziks, Rihards Lībietis; vokāls – Anete Irkle (Valkas roka skola), Ervīns Ramiņš (Jelgavas roka skola, „Laime pilnīga"), Atis Ieviņš (Colt, Rock Brothers), Kristīne Tkačuka („Limonāde"); bungas – An­dris Buiķis, Andžejs Grauds (bungu skola); bass – Aleksandrs Sircovs („Keksi"), Ingars Viļums („Prāta vētra"), Valters Sprūdžs („Instrumenti"), Norberts Skraucis (Marija-N band); elektriskā ģitāra – Viktors Eunapuu (Cēsu, Valmieras mūz. sk., „Keksi"), Jānis Altmanis (Basbočka), Valdis Indrišonoks, Jānis Kalniņš, Mārcis Auziņš; taustiņinstrumenti – Sandris Sproģis („Bruģis", „Austrumkrasts"); elektroniskā mūzika – Kodeks (Lielās mūzikas balvas laureāts).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px