Skolēnu rudens brīvlaikā Madonā jau 27. reizi pulcēsies ģitārspēles un vairāku citu mūzikas instrumentu meistari un apmācāmie no Latvijas un ārzemēm.
Līdzās nodarbībām četru dienu laikā no 20. līdz 24. oktobrim ieplānoti jamsession, seši koncerti, bet meistarklasēs pieredzi gūs vokālisti, akustiskās ģitāras, elektroģitāras, basģitāras, bungu, kokles un ukuleles spēlētāji.
Sesijā no tās pirmsākumiem ir piedalījušies 1752 dalībnieki no visas Latvijas. Daudzi no tiem izveidojuši savas muzikālās karjeras, spēlē grupās un šodien jau ir atdzīti profesionāļi.
Šogad sesijā piekrituši piedalīties mūziķi: Reinis Jaunais, Egils Leimanis, Ainars Virga, Patriks Laus, Andy Backer, Tenis Dimants, grupa "Audio Kvartāls". Pēcpusdienās tiks veidoti nelieli jauktie jeb combo sastāvi, kuros piedalīsies sesijas dalībnieki, vadoties pēc kopīgām interesēm un mūzikas stiliem. Katrs meistars sesijas gala koncertā savam labākajam māceklim pasniegs speciāli gatavotu balvu.
Pasākuma organizators Imants Pulkstenis uzsver, ka "Ģitāristu sesija" kā vienmēr gaida dalībniekus no visiem novadiem – iesācējus un lietpratējus, bērnus un pieaugušos, kā arī bērnus ar vecākiem, lai kopā pavadītu skolēnu brīvlaiku. Par dalības maksu un atlaidi Madonas novada iedzīvotājiem ir jāskata pieteikšanās anketā!
Šogad jaunums ir tas, ka uz sesiju dalībnieki pulcēsies jau pirmdienas vakarā. Madonas novada kultūras centrā visas dienas notiks nodarbības, meistarklases un vakara koncerti, izmantojot arī papildu telpas Madonas novada multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā "KUBS".
– Noslēguma un vakara koncertu skatītāju rindās laipni aicināti visi kultūras un mūzikas baudītāji no mūsu novada! – uzsver Imants Pulkstenis.
07.10.2025.