15. septembrī pulksten 12 aicinām uz Madonas muzeja pirmo šā gada tikšanos ciklā "Dzīves un mākslas krāsās".
Šajā reizē tiksimies ar izstādes "Pirmais iznāciens otrpus. Fotogrāfijas" autori Ditu Danosu. Dita Danosa ir ārste, skolotāja, režisore un biedrības ARIMONDI vadītāja, bet jau kopš bērnības viņu aizrauj fotografēšana, Ditu interesē daba – no plašas ainavas līdz kāda auga vai kukainīša gandrīz nesaskatāmai detaļai, kā arī portrets, īpaši acis un fotomākslā retāk atspoguļotais, bet izteiksmīgais profila līnijas plūdums. It visā tiek meklēts apjoms, faktūru un ritmu dažādība, ko veiksmīgi var parādīt ar krāsu, bet tikpat iespaidīgi – melnbaltajā fotogrāfijā.
Pēc tikšanās kopā piedāvāsim izstaigāt Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstādi "Atjaunotās vērtības".
Atbilstoši aktuālajām epidemioloģiskajām prasībām, uz pasākumu var ierasties, uzrādot derīgu "Covid-19" digitālo sertifikātu vai arī "Covid-19" testu.
Uz tikšanos muzejā!
ZANE GRĪNVALDE,
izglītojošā darba nodaļas vadītāja
10.09.2021.