21. decembrī pulksten 18 Madonā, baptistu draudzes namā, notiks dzejas pasākums „Es būšu tavs eņģelis baltais…".
Sarīkojumā piedalīsies dzejniece Inese Tora, dziesmas ģitāras pavadījumā izpildīs Inga Deigele, atnākušie varēs iepazīties ar mākslinieces Solveigas Kļaviņas gleznām, būs pieejama Ineses Toras jaunākā grāmata „Es būšu tavs eņģelis baltais…".
Kā laikrakstu informē madoniete Māra Mamajeva, tā būs iespēja iepazīties ar radošiem ļaudīm no kaimiņu novada. Jaungulbeniete Inese Tora vairāk nekā 30 gadu strādā par skolotāju Jaungulbenes pirmsskolas izglītības iestādē „Pienenīte". Dzeju raksta kopš 43 gadu vecuma. Pirmais dzejoļu krājums iznāca 2008. gadā, un tā nosaukums –
„Smaržīgs jasmīns dvēselē kad dzied". Kopumā iznākuši septiņi dzejas krājumi, visus izdevusi „Vītola izdevniecība".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.12.2012.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no personiskā krājuma