Vēl šonedēļ Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē ir iespēja apskatīt tematisku izstādi par Madonas reģiona „Spieta" kustību.
Izstādi sadarbībā ar Madonas novada „Spieta" krustmāti Anitu Kļaviņu veidojusi māksliniece Danute Vēze.
Bibliotēkas konferenču zālē turklāt izlikta Sarmītes Radiņas īpaši veidota grāmata, kurā apkopotas publikācijas presē no „Spieta" pirmsākumiem līdz pat šā gada aktivitātēm, kad „Spiets" ar pateicības pēcpusdienu muzejā un koncertu kultūras namā svinēja 25 gadu jubileju.
„Spieta" dalībniekiem un atbalstītājiem bibliotēkā ir iespēja saņemt krāsainu bukletu, kas veltīts kustības pusapaļajai jubilejai. Tā kā bibliotēka strādā arī sestdienās, ikviens aicināts rast laiku un pakavēties jaukās atmiņās par dziedošo un muzicējošo ģimeņu kustību, kas daudzās vietās Latvijā sen apsīkusi, bet Madonas pusē joprojām dzīvo.
06.12.2016.