No 10. marta Cesvaines novada domes telpās atklāta un ir skatāma tēlotājas mākslas studijas „Madona" dalībnieku darbu izstāde.
Tajā aplūkojami 14 autoru darbi – ainavas, klusās dabas, ziedi. Kā informē studijas dalībniece Laima Lupiķe, kā jau martā, izstādē omulīgi ieritinājušies arī vairāki kaķi – baltais, melnais, rudais un strīpainie.
Pirmoreiz ar diviem darbiem izstādē piedalās Regīna Asmuss, pirmie darbi – arī Iritai Galejai un Elitai Staunei. Savukārt ilggadējām studijas dalībniecēm Ritai Jakovelei, Agnesei Briedei, Agitai Auziņai un citām izvēlēti darbi no lielākas kolekcijas. Izstādē skatāmi arī Ivara Veigura, Maijas Žubes, Marijas Dauģes, Ausmas Pirogas, Daiņa Ozoliņa, Veltas Ruņģes un Laimas Lupiķes darbi.
Studija dibināta 1975. gadā mākslinieka Jāņa Simsona vadībā. Kopš 1989. gada to vada Līga Kalniņa. Šogad jūnijā Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā būs skatāma lielā studijas izstāde, kas ievadīs ceļu uz jubilejas gadu, jo nākamgad studijai apritēs 40.
Autore: INESE ELSIŅA