8. novembrī Madonas kultūras namā ritēja ikgadējais dziedošo un muzicējošo ģimeņu „Spieta" koncerts, ko tradicionāli veidoja mūspuses „Spieta" krustmāte Anita Kļaviņa.
Gadu gaitā Anitai izveidojusies sava komanda, kas palīdz un kuplina sarīkojumu. Pasākumu vadīja un dzeju koncerta gaitā lasīja Kristaps Šķēls un Matīss Budovskis, uzstājās LNT „Ģimeņu dziedāšanas svētku" dažādu sezonu laureāti: Tihovsku ģimene no Ludzas, pagājušā gada konkursa finālisti Aizgaļi no Cēsīm, Madonas novada lepnums – Vītolu ģimene no Liezēres, 2012. gada dalībnieki – Gavaru-Noviku ģimene. Pasākumu kuplināja Madonas kultūras nama mūsdienu deju grupas „Aliens" jaunākās grupas dejotāji, „Mazās deju skolas" meitenes, Bērziņu ģimene, Kristaps Kļaviņš, duets Ilze Rijniece un Didzis Melderis.
– Ļoti vēlētos, lai šodien mēs visi īpaši sasauktos un dziedātu kopā, – uzrunājot publiku, aicināja koncerta režisore Anita Kļaviņa. – Gribētu, lai uzrunājam viens otru un lai Dievs mūs svēta mūsu mazajā Latvijā, kur pietiek vietas visiem, kas vēl labu un kam nesam savu mīlestību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.11.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto