27. janvārī pulksten 15 Madonas pilsētas kultūras namā notiks grupas „Baltie lāči" un „Apvedceļš" koncerts.
Koncertam dots nosaukums „Pasta nodaļas stāsti". Programmā skanēs jaunas un jau skatītāju simpātijas ieguvušas dziesmas, kas visas apvienotas teatrālā koncertuzvedumā ar īpaši gatavotiem tērpiem un skatuves iekārtojumu.
„Pasts ir vieta, kas cilvēkus saista vienu ar otru, ar valsti, ar pagātni un nākotni. Pastam ar vēstuļu un bandroļu palīdzību tiek uzticēti daudzu cilvēku svarīgi dzīves notikumi, un pastnieks bieži tiek sagaidīts kā vēstnesis, kas šiem notikumiem ļauj piepildīties," uzsver grupu pārstāvji Andris Baltacis un Jānis Krūmiņš.
Autore: INESE ELSIŅA