8. martā Madonas pilsētas kultūras namā ritēja skolēnu koru sadziedāšanās koncerts.
Koncertā uzstājās kordiriģentes Ijas Voiničas vadītie kori: Madonas pilsētas 1. vidusskolas 2.-4. klašu un 5.-9. klašu kori, J. Norviļa Madonas mūzikas skolas koris un Madonas Valsts ģimnāzijas jauktais koris. Ija Voiniča veic titānisku darbu: viņa ir diriģente Madonas skolēnu koriem, pasniedz mūzikas stundas vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, māca klavierspēli J. Norviļa Madonas mūzikas skolas skolēniem un bieži pilda arī koncertmeistares uzdevumus. Sarīkojumu Madonas kultūras namā bagātināja Tautas deju ansamblis „Vidzeme" (vadītājs Andris Ezeriņš) un Madonas kultūras nama koklētāju ansamblis „Rasa" (vadītāja Inese Ābola). Izskanēja Imanta Ziedoņa epifāniju fragmenti, ko lasīja Madonas Valsts ģimnāzijas vecāko klašu skolēni. Aplausi koncerta izskaņā tika veltīti arī koru koncertmeistarēm Ilzei Tomsonei un Dacei Kalniņai.
Tā kā 8. marts ir Starptautiskā sieviešu diena, auditorijas daiļais dzimums – skolotājas un bērnu māmiņas – jutās gaiši un apgaroti, tā uztverot dāvātos sveicienus pavasarīgajos svētkos.
Autore: INESE ELSIŅA