5. martā Rīgā, “Xiaomi” arēnā svinīgā ceremonijā, godinot izcilākos 2025. gada sasniegumus Latvijas mūzikā, noskaidroti mūzikas nozares balvas “Gamma” laureāti 31 kategorijā.
Par ražīgāko balvu saņēmēju kļuva mūsu novadnieks, hiphopa mūziķis Fiņķis, kurš uzvaru svinēja četrās kategorijās.
Reperis Fiņķis "Gammas" balvas ieguva šādās kategorijās: "Gada solo mākslinieks", "Gada hits", "Gada radio hits" un "Gada hip-hop mākslinieks".
Šobrīd novadnieka lielākais izaicinājums ir būt par līderi Madonas zaļajam korim TV3 šovā "Koru kari". Turam īkšķus!
10.03.2026.