Šodien, 4. februārī, Madonas kultūras namā pulksten 10 uz kopmēģinājumu ieradīsies Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Madonas, Varakļānu novada skolu 5.-9. klašu kori.
Piedalīšanās XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kas notiks Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, ir viens no galvenajiem skolu un interešu izglītības iestāžu kolektīvu šā mācību gada uzdevumiem. Jau kopš rudens sākusies mērķtiecīga svētku repertuāra apguve un kolektīvu sagatavošanās skatēm. Kopmēģinājums ir viena no formām, lai labāk apgūtu svētku repertuāru. Šoreiz ar skolēnu kolektīviem strādās novadniece, Vispārējo latviešu dziesmu svētku virsdiriģente Aira Birziņa. Skate Madonas koru apriņķa skolēnu kolektīviem paredzēta maija sākumā.