Oktobra beigās maestro Raimonds Pauls kopā ar solistiem Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni un Mārtiņu Ruski uzsāks koncertus vairākās Latvijas pilsētās – Alūksnē, Lielvārdē, Līvānos, Ādažos, Rīgā un Madonā.
Koncertos tiks piedāvāta jauna programma „Ielūdz maestro Raimonds Pauls", kuras producents ir madonietis Jānis Kļaviņš.
Jaunajā programmā maestro izies uz skatuves ar jauno vokālistu paaudzi: kopā ar Kristīni Prauliņu komponists uzsāka darbu džeza mūzikas projektā. Programmā piedalīsies arī Mārtiņš Ruskis, kas mācās Mūzikas akadēmijā kā vokālists. Ar Dināru Rudāni maestro veidoja soloprogrammu, viņu vērtē kā talantīgu dziedātāju ar labu vokālo skolu.
Muzikālo sastāvu komponists uzticējis vadīt ģitāristam un aranžētājam, mūsu novadniekam Mārcim Auziņam. Koncertā varēs dzirdēt arī mūziķus Kristapu Vanadziņu, Tomu Poišu un Rūdolfu Dankfeldu.
Koncertprogrammā iekļautas gan jaunas kompozīcijas ar Guntara Rača, Jāņa Petera un Leona Brieža dzeju, gan maz dzirdētas teātra dziesmas un pazīstamas un klausītājiem tuvas kompozīcijas.
Koncertprogramma „Ielūdz maestro Raimonds Pauls" Madonas kultūras namā skanēs 2. decembrī.
04.10.2017.