Rīt, 13. maijā, pulksten 13 Madonas novada bibliotēkā ritēs tikšanās ar rakstnieci, žurnālisti, žurnāla “Santa” galveno redaktori Ivetu Dzērvi.
Pasākumu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, un tā būs projekta "Vārds autoram" noslēdzošā tikšanās. Pirms tam Madonas bibliotēkā varēja sastapt bērnu grāmatu autori Inesi Valteri un rakstnieku, dramaturgu Jāni Joņevu.
Ivetas Dzērves pirmā grāmata – romāns "Tūlīt paliks labāk" ir saņēmis Dzintara Soduma balvu, ieguvis 3. vietu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas konkursā, nominēts Baltvilka balvai un iekļauts Latvijas Literatūras gada balvas nominantu garajā sarakstā.
Otra autores grāmata "Emma un Hugo. Baseina diena" iepriecina pirmsskolas vecuma lasītājus.
12.05.2026.