Aizvadījuši svētku koncertu savās mājās Sauleskalna kultūras namā 17. novembrī, "Gaiziņa" vīru kora dalībnieki jau divas dienas vēlāk atsaucās uz ielūgumu un devās ceļā uz Salaspili, lai kuplinātu Salaspils Kultūras centra jauktā kora "Elpa" rīkoto pasākumu tūlīt pēc tā tikko aizvadītās piecdesmit gadu jubilejas.
Vispirms klausītāju priekšā uzstājās mājinieki diriģenta Aināra Mēness vadībā. Viņus nomainīja Carnikavas sieviešu koris "Undīne". Krietnu aplausu devu par veiksmīgu dziesmu izpildījumu saņēma "Gaiziņa" vīri ar diriģentēm Ritu Briņķi un Antru Āboltiņu un koncertmeistari Jolantu Grasi. Koncertu noslēdza skaitliski lielākais kolektīvs – Paula Stradiņa slimnīcas universitātes jauktais koris.
Vīru kora "Gaiziņš" aktīvās sezonas uzstāšanās turpinās – 2. decembrī bijām Pļaviņās, bet šonedēļ būsim Cesvainē.
5.12.2017.