11. novembrī pulksten 13 Madonas novada bibliotēkā notiks dzejkoncerts „Latviju mīlot!".
Kā vēsta bibliotēkas pārstāve Sarmīte Radiņa, tikšanās ar aktrisi Sigitu Jevgļevsku (tagad – Sigita Pļaviņa. – Aut.) Madonas novada bibliotēkā bija iecerēta jau 4. maijā, bet ārkārtējā situācija „Covid-19" pandēmijas dēļ to atcēla. Tā kā tuvojas mūsu valsts 102. dzimšanas diena un 11. novembrī atzīmēsim Lāčplēša dienu, tas ir laiks, kad vērts saņemt ikdienai tik nepieciešamo „patriotisma poti", atzīšanos mīlestībā savai Dzimtenei.
Liepājas teātra aktrise Sigita Pļaviņa, gluži kā dzejnieks Aleksandrs Čaks, dzīvo ar atvērtu sirdi plaukstā un ir gatava savā sirds mīlestībā dalīties. Dzejkoncerta „Latviju mīlot!" programmā skanēs dzejnieka Knuta Skujenieka, Vizmas Belševicas, Veltas Tomas, Jāņa Petera, Māras Zālītes un Māra Čaklā dzeja, kā arī Mārtiņa Brauna, Jāņa Lūsēna, Raimonda Paula, Ulda Stabulnieka, Imanta Kalniņa dziesmas un latviešu tautasdziesmas.
Kopā ar Sigitu muzicē ģitārists Māris Kupčs – lielisks klasiskās ģitāras pedagogs, skaņdarbu aranžētājs, solomākslinieks.
Tā kā vietu skaits distancēšanas dēļ telpā ir ierobežots, apmeklētāji aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni 64820912; 28674251.
11. novembrī, Lāčplēša dienā, visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot visu Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņu. Ejot uz sarīkojumu, tāpēc esam aicināti līdzi paņemt sveci, lai pēc koncerta to iedegtu bibliotēkas pagalmā.
04.11.2020.