Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Par „Madonas mūzikas sesiju”

Redakcija

Autors • 06.08.2014.

Burtu lielums

„Stars" jau rakstīja, ka no 26. līdz 31. oktobrim Madonā notiks starptautisks mūzikas festivāls „Madonas mūzikas sesija 2014".

Sesijā bērniem un jauniešiem no visas Latvijas būs iespēja spodrināt savus talantus pie Latvijā un ārvalstīs atzītiem mūziķiem, skolotājiem un autoritātēm.
Madonā notiekošais festivāls, kas līdz šim bija zināms kā „Ģitāristu sesija", notiks jau astoņpadsmito reizi, bet šogad, pievienojot dažādus muzikālos žanrus un paceļoties starptautiskā līmenī, tas pārtapis par „Madonas mūzikas sesiju".
Projekts notiks divās kārtās. Pirmā kārta – „Mūzika, kas iedvesmo" – Madonā pulcēs mūziķus un mūzikas mīļotājus, bērnus un jauniešus gan no Latvijas, gan Baltijas valstīm, gan Somijas, Zviedrijas, Lielbritānijas. Dalībnieki spodrinās savas zināšanas mūzikā, pilnveidos prasmes sava mūzikas instrumenta spēlē profesionālu mūziķu uzraudzībā, muzicēs kopā ar saviem elkiem uz vienas skatuves. Neatkarīga žūrija, piedaloties augstas raudzes mūzikas profesionāļiem, atlasīs vistalantīgākos dalībniekus, kuriem būs iespēja piedalīties projekta otrajā kārtā – „Mūzika, kas apvieno". Šajā projekta daļā jaunajiem māksliniekiem būs iespēja radīt, iedvesmot un apvienot Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās izpausmes, proti, Baltijas valstu dalībnieki veidos un izpildīs savas aranžijas populāriem Ziemeļvalstu folkmūzikas muzikālajiem darbiem un otrādi.

Plašāk lasiet laikrakštā STARS 06.08.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px