Nepilnu nedēļu Madonā uzturējās brīvprātīgie no Polijas, kas palīdzēja Madonas katoļu baznīcas iekšpagalma sakārtošanas darbos.
Kā zināms, ziemā nodega Madonas katoļu baznīcai piederošais šķūnis, jaunieši kārtoja nodegušā šķūņa vietu, pļāva zāli, dedzināja sausos zarus.
– Brīvprātīgie no Polijas atbrauca ar autostopiem, – stāsta priesteris Rihards Rasnacis. – Tas ir viņu misijas darbs – izvēlēties virzienu, doties uz dažādām valstīm un pieteikties palīdzēt baznīcas vajadzībām. Latvijā poļu jaunieši pabija Viļakā un Madonā, kur ar savu brīvprātīgo darbu sniedza skaistu liecību.
Autore: INESE ELSIŅA