Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Orķestru festivāls Rēzeknē

Redakcija

Autors • 23.10.2013.

Burtu lielums

No 25. līdz 27. oktobrim Rēzeknē, Austrumlatvijas koncertzālē, notiks pirmais Latvijas Orķestru asociācijas festivāls.

Paredzams, ka tajā piedalīsies aptuveni divi desmiti orķestru, kuru vidū arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas kamerorķestris diriģenta Mārtiņa Berga vadībā. Pasākuma gaitā katram orķestrim tiks dota iespēja uzstāties atsevišķi, kā arī muzicēt visiem kopā četros apvienotajos orķestros. Kā solisti uzstāsies jaunie un daudzsološie J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti: Madara Liepiņa (vijole), Māra Botmane (čells), Mikus Bāliņš (marimba) un Māris Evelons (mežrags).
Pirmais Latvijas Orķestru aso­ciācijas (LOA) festivāls tiks atklāts ar koncertu Latgales vēstniecībā GORS 26. oktobrī pulksten 19. Tajā skanēs atsevišķu orķestru koncertprogrammas. Savukārt festivāla noslēgumā Latgales vēstniecībā GORS 27. oktobrī pulksten 15 izskanēs LOA festivāla apvienotā orķestra koncerts.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.10.2013.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px