Ceturtdien, 11. jūlijā, pulksten 19 ar koncertu Madonas estrādē 75. jubilejas vasaras koncertu sēriju sāks visu paaudžu iemīļotā aktrise, par latviešu teātra uguntiņu dēvētā Olga Dreģe, lai 16 koncertos visā Latvijā ielīksmotu lielus un mazus sava talanta cienītājus.
Koncerttūres starts Madonā ir simbolisks un saviļņojošs vienlaikus: aktrise, nākdama no Sarkaņu puses, ar savu dzimto vietu allaž lepojusies, mīļus vārdus adresējot arī savas puses cilvēkiem.
Vēl martā Olga ar dzimtā novada ļaudīm tikās Madonas muzeja izstāžu zālē, saņemot ne tikai puķu klēpjus un aizkustinošas mīļlietiņas, bet arī Madonas pašvaldības augstāko apbalvojumu – Goda zīmi. Starp citu, tā ir tikai ceturtā, ko novada pašvaldība dāvājusi saviem cilvēkiem! Olgai tā piešķirta par spilgtu un neaizmirstamu ieguldījumu Latvijas teātra un kino mākslā, kā arī par Madonas novada un Sarkaņu pagasta popularizēšanu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2013.
Autore: IEVIŅA ANCENA,
speciāli laikrakstam „Stars"
Publicitātes foto